Assortiment Zelf Beleggen Basis

U kunt handelen in aandelen van o.a. de Nederlandse AEX, AMX en AScX en in buitenlandse aandelen van de indices STOXX Europe 50 en S&P 100. Daarnaast heeft u keuze uit bijna 70 ETF’s en ruim 200 beleggingsfondsen die u met de Fondsselector kunt bekijken en vergelijken.

Bekijk de aandelen per index

AEX ISIN
Aalberts Industries NL0000852564
ABN AMRO NL0011540547
Adyen NL0012969182
Aegon NL0000303709
Ahold Delhaize NL0011794037
AkzoNobel NL0013267909
Arcelor Mittal LU1598757687
ASML NL0010273215
ASR Nederland NL0011872643
DSM NL0000009827
Galapagos BE0003818359
Heineken NL0000009165
IMCD NL0010801007
ING NL0011821202
KPN NL0000009082
NN NL0010773842
Philips NL0000009538
Royal Dutch Shell GB00B03MLX29
Randstad NL0000379121
RELX GB00B2B0DG97
Takeaway.com NL0012015705
Unibail-Rodamco FR0013326246
Unilever NL0000009355
Vopak NL0009432491
Wolters Kluwer NL0000395903
AMX ISIN
Air France KLM FR0000031122
Altice Europe NL0011333752
AMG Advanced Metal NL0000888691
Aperam LU0569974404
Arcadis NL0006237562
ASMI NL0010273215
BAM NL0000337319
Basic Fit NL0011872650
BE Semiconductor NL0012866412
Boskalis NL0000852580
Corbion NL0010583399
Eurocommercial Properties NL0000288876
Fagron BE0003874915
Flow Traders NL0011279492
Fugro NL0000352565
GrandVision NL0010937066
Intertrust NL0010937058
OCI NL0010558797
PostNL NL0009739416
SBM Offshore NL0000360618
Signify NL0011821392
TKH NL0000852523
TomTom NL0000387058
WDP BE0003763779
Wereldhave NL0000289213
AScX ISIN
Accell Group NL0009767532
Accsys Technologies GB00BQQFX454
Alfen NL0012817175
Amsterdam Commodities NL0000313286
B&S Group LU1789205884
BinckBank NL0000335578
Brunel International NL0010776944
ForFarmers NL0011832811
Heijmans NL0009269109
ICT Group NL0000359537
Kas bank NL0000362648
Kendrion NL0000852531
Kiadis Pharma NL0011323407
Lucas Bols NL0010998878
Nedap NL0000371243
NIBC Holding NL0012756316
NSI NL0012365084
Ordina NL0000440584
Pharming Group NL0010391025
Sif Holding NL0011660485
Sligro Food Group NL0000817179
Van Lanschot Kempen NL0000302636
Vastned Retail NL0000288918
VolkerWessels NL0012294466
Wessanen NL0000395317
Lokaal ISIN
AFC Ajax NL0000018034
Airbus NL0000235190
Alumexx NL0012194724
AND Int Publishers NL0000430106
Avantum NL0012047823
Beter Bed NL0000339703
Bever NL0000285278
CORE Laboratories NL0000200384
CTAC NL0000345577
Curetis NL0011509294
DGB Group NL0009169515
DPA Group NL0009197771
Dutch Star Companies One NL0012747059
Ease2pay NL0000345627
Envipco NL0009901610
Esperite NL0009272137
Euronext NL0006294274
Gemalto NL0000400653
Heineken Holding NL0000008977
Holland Colours NL0000440311
Hunter Douglas ANN4327C1220
Hydratec NL0009391242
Kardan NL0000113652
Koninklijke BRILL NL0000442523
Lavide Holding NL0010545679
MKB Nedsense NL0009312842
New Sources Energy NL0009822014
Neways Electronics NL0000440618
Novisource NL0010696704
Oranjewoud NL0000370419
Porceleyne Fles NL0000378669
RoodMicrotec NL0000440477
SnowWorld NL0010627865
Stern Groep NL0000336303
TIE Kinetix NL0010389508
Value8 NL0010661864
EUROPA Stoxx50 ISIN
ABB CH0012221716
Accsys Technologies GB00BQQFX454
Ageas BE0974264930
Air Liquide FR0000120073
Allianz DE0008404005
Anheuser Busch BE0974293251
Astrazeneca GB0009895292
AXA FR0000120628
B&S Group LU1789205884
Banca Intesa IT0000072618
Banco Santander  ES0113900J37
Barclays GB0031348658
Basf DE000BASF111
Bayer DE000BAY0017
Bayerische Motorenwerke DE0005190003
Bbva  ES0113211835
Bnp Paribas FR0000131104
BP GB0007980591
Capgemini FR0000125338
Commerzbank DE000CBK1001
Daimler DE0007100000
Danone FR0000120644
Deutsche Telekom DE0005557508
Diageo GB0002374006
E.On DE000ENAG999
Engie FR0010208488
Eni  IT0003132476
Fng BE0974332646
Genmab DK0010272202
Glencore JE00B4T3BW64
GSK GB0009252882
Hal Trust BMG455841020
Hsbc GB0005405286
Klepierre FR0000121964
Lloyds Banking GB0008706128
L'Oreal FR0000120321
Lvmh  FR0000121014
National Grid GB00BDR05C01
Nestle CH0038863350
Nokia FI0009000681
Novartis CH0012005267
Novo Nordisk DK0060534915
Probiodrug DE0007921835
Prudential GB0007099541
Reckitt Benckiser GB00B24CGK77
Relx GB00B2B0DG97
Retail Estates BE0003720340
Rio Tinto GB0007188757
Roche CH0012032048
Saint Gobain FR0000125007
Sanofi FR0000120578
SAP DE0007164600
Schneider Electric FR0000121972
Siemens DE0007236101
Telefonica ES0178430E18
Total FR0000120271
UBS CH0244767585
Unibail Rodamco FR0013326246
Vinci FR0000125486
Vodafone GB00BH4HKS39
Zurich Insurance CH0011075394
Noord Amerika S&P100 ISIN
21 Century Fox US90130A1016
3M US88579Y1010
Abbott Labs US0028241000
Abbvie US00287Y1091
Accenture IE00B4BNMY34
Adobe Inc. US00724F1012
Allergan IE00BY9D5467
Allstate US0200021014
Alphabet US02079K3059
Amazon US0231351067
American Intl Group US0268747849
Amex US0258161092
Amgen US0311621009
Apple US0378331005
At And T US00206R1023
Aurora Cannabis CA05156X1087
Bank Of America US0605051046
Bank Of Ny Mellon US0640581007
Berkshire Hathaway US0846707026
Biogen US09062X1037
Blackrock US09247X1019
Boeing US0970231058
Booking US09857L1089
Bristol Myers Squibb US1101221083
Capital One US14040H1059
Caterpillar US1491231015
Celgene US1510201049
Charter Comm US16119P1084
Chevron US1667641005
Cisco US17275R1023
Citigroup US1729674242
Coca-Cola US1912161007
Colgate Palmolive US1941621039
Comcast US20030N1019
Conocophillips US20825C1045
Costco Wholesale US22160K1051
Cvs Health US1266501006
Danaher US2358511028
Dowdupont US26078J1007
Duke Energy US26441C2044
Eli Lilly US5324571083
Emerson Electric US2910111044
Exelon US30161N1019
Exxon Mobil US30231G1022
Facebook US30303M1027
Fedex US31428X1063
Ford Motor US3453708600
Gen Electric US3696041033
General Motors US37045V1008
Gilead Sciences US3755581036
Goldman Sachs US38141G1040
Halliburton US4062161017
Home Depot US4370761029
Honeywell US4385161066
IBM US4592001014
Intel US4581401001
Johnson And Johnson US4781601046
Jpmorgan US46625H1005
Kinder Morgan US49456B1017
Kraft Heinz US5007541064
Lockheed Martin US5398301094
Lowe S US5486611073
Mastercard US57636Q1040
Mc Donalds US5801351017
Medtronic IE00BTN1Y115
Merck US58933Y1055
Metlife US59156R1086
Microsoft US5949181045
Mondelez US6092071058
Morgan Stanley US6174464486
Netflix US64110L1061
Nextera Energy US65339F1012
Nike US6541061031
Nvidia US67066G1040
Occidental Petrol US6745991058
Oracle US68389X1054
Paypal US70450Y1038
Pepsico US7134481081
Pfizer US7170811035
Procter Gamble US7427181091
Qualcomm US7475251036
Raytheon US7551115071
Schlumberger AN8068571086
Simon Property US8288061091
Southern US8425871071
Starbucks US8552441094
Target US87612E1064
Tesla US88160R1014
Texas Instruments US8825081040
Union Pacific Corporation US9078181081
United Health US91324P1021
United Technologies US9130171096
UPS US9113121068
Us Bancorp  US9029733048
Verizon US92343V1044
Visa US92826C8394
Walgreens Boots US9314271084
Walmart US9311421039
Walt Disney US2546871060
Wells Fargo US9497461015
 

Bekijk alle beleggingsfondsen en ETF's

Met de Fondsselector ziet u gemakkelijk in welke fondsen en ETF’s (trackers) u kunt handelen. Vink bij ‘Basis assortiment’ het vakje ‘Ja’ aan en u ziet het assortiment.