Uitgelogd

U bent succesvol uitgelogd.

Assortiment Zelf Beleggen Basis

U kunt handelen in aandelen van o.a. de Nederlandse AEX, AMX en AScX en in buitenlandse aandelen van de indices STOXX Europe 50 en S&P 100. Daarnaast heeft u keuze uit meer dan 200 ETF’s en ruim 200 beleggingsfondsen die u met de Fondsselector kunt bekijken en vergelijken. Bij het kopen en verkopen van beleggingsfondsen en ETF's betaalt u geen transactiekosten. U vindt deze selectie onder de filters ‘Zelf Beleggen Basis’, ‘beleggingsfondsen’ en/of ‘ETF’s' in de Fondsselector.

Wilt u graag in duurzame aandelen of fondsen beleggen, dan helpen wij u graag. U kunt bij ons de duurzaamheidsindicator van aandelen zien in Internet Bankieren en duurzame beleggingsfondsen en ETF's vergelijken. U kunt ook in specifieke thema's en sectoren beleggen.

Wilt u keuze hebben uit meer aandelen, fondsen en ETF's en ook handelen in obligaties en complexe beleggingsproducten? Bekijk dan het assortiment van Zelf Beleggen Plus

Bekijk de aandelen per index

AEX ISIN
ABN AMRO bank N.V NL0011540547
Adyen NL0012969182
Aegon NL0000303709
Ahold Delhaize NL0011794037
Akzo Nobel NL0013267909
Arcelormittal SA LU1598757687
ASM International NL0000334118
ASML Holding NL0010273215
ASR Nederland NL0011872643
BE Semiconductor Industries NL0012866412
DSM NL0000009827
Exor NV NL0012059018
Heineken NL0000009165
IMCD NL0010801007
ING Groep N.V. NL0011821202
KPN NL0000009082
NN Group NL0010773842
Philips NL0000009538
Prosus NL0013654783
Randstad NV NL0000379121
RELX GB00B2B0DG97
Shell PLC GB00BP6MXD84
Unilever GB00B10RZP78
Universal Music Group NL0015000IY2
Wolters Kluwer NL0000395903
AMX ISIN
Aalberts NV NL0000852564
Air France KLM FR0000031122
Alfen NL0012817175
Allfunds GB00BNTJ3546
AMG NL0000888691
Aperam LU0569974404
Arcadis NL0006237562
Basic Fit NL0011872650
Corbion NL0010583399
CTP NL00150006R6
Eurocommercial NL0015000K93
Fagron BE0003874915
Flow Traders NL0011279492
Fugro NL00150003E1
Galapagos BE0003818359
Inpost LU2290522684
JDE Peet's NL0014332678
Just Eat Takeaway NL0012015705
Lanschot Kempen CT NL0000302636
OCI NL0010558797
SBM Offshore NL0000360618
Signify NL0011821392
TKH Group NL0000852523
Vopak NL0009432491
Warehouse De Pauw BE0974349814
AScX ISIN
Accsys GB00BQQFX454
ACOMO NL0000313286
Avantium NL0012047823
Azerion NL00150006Z9
B&S Group LU1789205884
BAM Groep NL0000337319
Brunel International NL0010776944
CM.Com NL0012747059
Ebusco NL0015000CZ2
Fastned NL0013654809
ForFarmers NL0011832811
Heijmans NL0009269109
Kendrion NL0000852531
Majorel Group LU2382956378
Nedap NL0000371243
NSI N.V. NL0012365084
Ordina NL0000440584
Pharming Group NL0010391025
PostNL NL0009739416
Sif Holding NL0011660485
Sligro Food Group NL0000817179
TomTom NL0013332471
Vastned NL0000288918
Vivoryon NL00150002Q7
Wereldhave NL0000289213
Lokaal ISIN
Adux FR0012821890
Aedifica SA BE0003851681
AFC Ajax NL0000018034
Almunda Professional NL0010696704
Alumexx NL0012194724
Benevolentai LU2355630455
Beter Bed NL0000339703
Bever NL0000285278
Boussard Gavaudan GG00B1FQG453
Brig M3 KYG137071075
Brill NL0000442523
Cabka NL00150000S7
Climate NL0015000DC9
Coca Cola Europe GB00BDCPN049
CTAC NL0000345577
DGB Group NL0009169515
Disruptive Capital Acquisition GG00BMB5XZ39
DSM Firmenich CH1216478797
Ease2pay NL0000345627
EHC A SPAC NL0015000K10
Energy Tra Partners NL0015000F82
Envipco NL0015000GX8
Epic Acqu Spac KYG3166N1060
Eurocastle Investm GB00B94QM994
Euronext NL0006294274
Geojunxion NL0000430106
GP Bullhound LU2434421173
Hal Trust BMG455841020
Heineken Holding NL0000008977
Holland Colours NL0000440311
Hydratec NL0009391242
IEX Group NL0010556726
Koninklijke Porceleyne Fles 15010
Lavide Holding NL0010545679
Lucas Bols NL0010998878
Marel IS0000000388
MKB Nedsense NL0009312842
Morefield Group CWN814651014
Motork GB00BMXH3352
New Amsterdam Invest NL0015000CG2
New Sources Energy NL0015000D50
NX Filtration NL0009822014
PB Holding NL0000336303
Pegasus AQC Comp EU NL00150009E8
Pershing Square Holding GG00BPFJTF46
Renewi Eur GB00BNR4T868
Retail Estates BE0003720340
RoodMicrotec NL0000440477
Saint Gobain FR0000125007
SnowWorld NL0010627865
Spear Inv I Spac NL0015000NM7
Tentragon Financial GG00B1RMC548
Thunderbird Resorts VGG885761061
TIE Kinetix NL0010389508
Unib Rod-Westfield FR0013326246
Value8 NL0010661864
VAM Investments Spac NL0015000G40
Veon BMG9349W1038
Volta Finance GG00B1GHHH78
EUROPA Stoxx50 ISIN
ABB CH0012221716
Ageas BE0974264930
Air Liquide FR0000120073
Allianz DE0008404005
Anheuser Busch BE0974293251
Astrazeneca GB0009895292
AXA FR0000120628
Banca Intesa IT0000072618
Banco Santander ES0113900J37
Barclays GB0031348658
Basf DE000BASF111
Bayer DE000BAY0017
Bbva ES0113211835
Bnp Paribas FR0000131104
BP GB0007980591
Capgemini FR0000125338
Commerzbank DE000CBK1001
Danone FR0000120644
Deutsche Telekom DE0005557508
Diageo GB0002374006
E.On DE000ENAG999
Enel IT0003128367
Engie FR0010208488
Eni IT0003132476
Glencore JE00B4T3BW64
Hsbc GB0005405286
Iberdrola ES0144580Y14
Kering FR0000121485
Lloyds Banking GB0008706128
L'Oreal FR0000120321
Linde IE00BZ12WP82
Lvmh FR0000121014
National Grid GB00BDR05C01
Nestle CH0038863350
Novartis CH0012005267
Prudential GB0007099541
Relx GB00B2B0DG97
Rio Tinto GB0007188757
Roche CH0012032048
Saint Gobain FR0000125007
Sanofi FR0000120578
Safran FR0000073272
SAP DE0007164600
Schneider Electric FR0000121972
Siemens DE0007236101
Total FR0000120271
UBS CH0244767585
Vinci FR0000125486
Vodafone GB00BH4HKS39
Zurich Insurance CH0011075394
Noord Amerika S&P100 ISIN
21st Century Fox US35137L1052
3M US88579Y1010
Abbott Labs US0028241000
Abbvie US00287Y1091
Accenture IE00B4BNMY34
Adobe Inc. US00724F1012
Airbnb* US0090661010
Allstate US0200021014
Alphabet US02079K3059
Altria Group US02209S1033
Amazon US0231351067
American Intl Group US0268747849
Amex US0258161092
American Tower US03027X1000
Amgen US0311621009
Apple US0378331005
At And T US00206R1023
Bank Of America US0605051046
Bank Of Ny Mellon US0640581007
Berkshire Hathaway US0846707026
Biogen US09062X1037
Blackrock US09247X1019
Boeing US0970231058
Booking US09857L1089
Bristol Myers Squibb US1101221083
Capital One US14040H1059
Caterpillar US1491231015
Charter Comm US16119P1084
Chevron US1667641005
Cisco US17275R1023
Citigroup US1729674242
Coca-Cola US1912161007
Colgate Palmolive US1941621039
Comcast US20030N1019
Conocophillips US20825C1045
Costco Wholesale US22160K1051
Cvs Health US1266501006
Danaher US2358511028
Dow US2605571031
Dupont de Nemours US26614N1028
Duke Energy US26441C2044
Eli Lilly US5324571083
Emerson Electric US2910111044
Exelon US30161N1019
Exxon Mobil US30231G1022
Fedex US31428X1063
Ford Motor US3453708600
Gen Electric US3696043013
General Motors US37045V1008
Gilead Sciences US3755581036
Goldman Sachs US38141G1040
Halliburton US4062161017
Home Depot US4370761029
Honeywell US4385161066
IBM US4592001014
Intel US4581401001
Johnson And Johnson US4781601046
Jpmorgan US46625H1005
Kraft Heinz US5007541064
Lockheed Martin US5398301094
Lowe S US5486611073
Mastercard US57636Q1040
Mc Donalds US5801351017
Medtronic IE00BTN1Y115
Merck US58933Y1055
Metlife US59156R1086
Microsoft US5949181045
Mondelez US6092071058
Morgan Stanley US6174464486
Netflix US64110L1061
Nextera Energy US65339F1012
Nike US6541061031
Nvidia US67066G1040
Occidental Petrol US6745991058
Oracle US68389X1054
Paypal US70450Y1038
Pepsico US7134481081
Pfizer US7170811035
Procter Gamble US7427181091
Qualcomm US7475251036
Raytheon US75513E1010
Salesforce.com US79466L3024
Schlumberger AN8068571086
Simon Property US8288061091
Southern US8425871071
Starbucks US8552441094
Target US87612E1064
Tesla US88160R1014
Texas Instruments US8825081040
Thermo Fisher Scientific US8835561023
Union Pacific Corporation US9078181081
United Health US91324P1021
UPS US9113121068
Us Bancorp   US9029733048
Verizon US92343V1044
Visa US92826C8394
Walgreens Boots US9314271084
Walmart US9311421039
Walt Disney US2546871060
Wells Fargo US9497461015
*opgeven van orders in de ABN AMRO app is voor dit aandeel tijdelijk niet mogelijk. Dit kan wel in Internet Bankieren.
 

Bekijk alle beleggingsfondsen en ETF's

Met de Fondsselector ziet u gemakkelijk in welke fondsen en ETF’s (trackers) u kunt handelen.

Komt u er niet uit?

Gloeilamp

Heeft u een vraag?

Kijk voor een antwoord bij de meestgestelde vragen over Beleggen.

Tekstballonnen

Chat

24/7 online. Chat met chatbot Anna.

Laptop

Maak een afspraak

Vul het formulier in om een afspraak te maken of contact met ons op te nemen.

Komt u er niet uit?

Gloeilamp

Heeft u een vraag?

Kijk voor een antwoord bij de Veelgestelde vragen over beleggen.
Tekstballonnen

Chat

24/7 online. Chat met chatbot Anna. 

Laptop

Maak een afspraak

Vul het formulier in om een afspraak te maken of contact met ons op te nemen.