Hiermee
Hiermee
Het kan zijn dat u opnieuw de vraag krijgt om uw toestel te registreren. Dit gebeurt in de volgende gevallen:
Misschien is uw toestel verouderd of moet u de software van uw telefoon updaten. In te oude versies van Android of iOS is ook vaak de beveiliging verouderd. Nieuwe functies in de ABN AMRO app doen het dan niet. Die passen we namelijk aan op de nieuwste functies van Android en iOS. Daarom werkt de app niet meer met verouderde versies. Helaas ook niet als uw telefoon of tablet nog in prima staat is.
Deelt u uw toestel met iemand anders? Of heeft u een privé en zakelijke rekening bij ons? Dan kunt u een extra profiel toevoegen aan de app. Met ieder profiel kunt u apart inloggen. Want ieder profiel heeft zijn eigen rekening en eigen identificatiecode. En als u wilt, kunt u ieder profiel een eigen foto geven. Let op: als u meer dan één profiel instelt, wordt inloggen met vingerafdruk of gezichtsherkenning uitgeschakeld. U kunt dan alleen inloggen met de identificatiecode.
Zo voegt u een profiel toe:
Gelukt? Zo logt u in met een ander profiel:
Hier kunt u bijvoorbeeld een registratie verwijderen van een telefoon die u niet meer gebruikt.
Soms ziet u uw toestel meer dan één keer staan. Dit gebeurt bijvoorbeeld als u op dit toestel de ABN AMRO app heeft verwijderd en opnieuw heeft geïnstalleerd. U heeft het toestel dan namelijk ook weer opnieuw geregistreerd. U kunt eventuele dubbele vermeldingen in het overzicht gewoon verwijderen. Laat in dat geval alleen de registratie met de laatste datum staan.
Is alleen het laatste cijfer veranderd? Dan wijzigt u uw pasnummer eenvoudig via de ABN AMRO app. Kies 'Profiel'> 'Toegang en gebruik'> 'Nieuw pasnummer instellen'. Zijn de laatste 2 cijfers van uw pasnummer veranderd? Verwijder dan uw registratie en registreer u opnieuw met uw nieuwe pasnummer. U heeft hiervoor de e.dentifier nodig.
Dan moet u zich opnieuw registreren in de app. Dit gaat automatisch. U volgt dan de stappen, zoals bij de eerste keer. U kiest dan opnieuw een identificatiecode en registreert opnieuw uw toestel.