
De woningmarkt staat voor een immense opgave wegens het tekort aan woningen. Hierbij komt ook nog kijken dat er meer nieuwe regels zijn doorgevoerd door de minister van volkshuisvesting Hugo de Jonge. Hoe komt de markt op deze manier nog aan bouwen toe?
“Als dit de nieuwe werkelijkheid is, dan moeten we ons hierop gaan aanpassen”, zegt Sector Banker Real Estate bij ABN AMRO Claire van Staaij. “Naast de nieuwe kaders dwingt de minister ook af dat we versneld verduurzamen.”
Van Staaij ging hierover in gesprek met Sander Schimmelpenninck en Maarten de Gruyter in het programma ‘Hou Je Vastgoed’. Daarnaast bespreekt zij ook de doorvoering van Label C voor kantoren en het belang van het realiseren van seniorenwoningen.
Meer informatie
Beluister ook de podcast over De vastgoedmarkt gaat naar een nieuwe realiteit, waarin de ontwikkelingen van de waarde van vastgoed worden besproken.
In gesprek
Op allerlei podia en platforms gaan onze experts en vertegenwoordigers in gesprek met ondernemers en anderen over actuele onderwerpen. Zij praten over zaken als duurzaam ondernemen, circulaire economie, vastgoed en sociale impact. Volg de webinars, podcasts en interviews.
Bekijk de video's of beluister de podcasts
Lees verder in de sector vastgoed
De afgelopen periode stond de vastgoedsector in het teken van afwaarderingen, als gevolg van de sterk gestegen rente. Het perspectief voor de sector is echter gunstig, aangezien de behoefte aan woningen en bedrijfsgebouwen door de krappe markt en sterke economie aanhoudend groot is.