Naar de navigatie Naar de inhoud

Contact Agriteams

Stel uw vraag aan de juiste persoon

Heeft u vragen? Neem dan contact op met het agriteam uit uw regio.

Agriteam Fryslân
06-13 00 15 46

Regio Fryslan

Jan Dam
Directeur Agrarische Bedrijven 
Willemskade 10, 8911 BA Leeuwarden

Client Services Noord
038 - 498 16 60

E-mail
agriteam.fryslan@nl.abnamro.com

Agriteam Noordoost Nederland
06-83 64 75 75

Regio Noord Oost

Henk Slagter
Directeur Agrarische Bedrijven
Overcingellaan 5, 9401 LA Assen

Client Services Noordoost
038 - 498 16 60

E-mail
agriteam.noordoost@nl.abnamro.com

Agriteam Oost Nederland
06-22 57 49 34

Regio Oost

Arie Apeldoorn
Directeur Agrarische Bedrijven
Hofstraat 161, 7311 KT Apeldoorn

Client Services Oost
030 - 232 74 40 

E-mail
agriteam.oostnederland@nl.abnamro.com

Agriteam Flevoland-IJsselmond
06-53 54 88 34

Regio Flevoland

Frank Maes
Directeur Agrarische Bedrijven
Grote Voort 247, 8041 BL Zwolle

Client Services Noord
038 - 498 16 60

E-mail
agriteam.flevoland.ijsselmond@nl.abnamro.com

Agriteam Noordwest Nederland
06-10 93 21 59

Regio Noord West

Dirk Bakker
Directeur Agrarische Bedrijven
Bagijnenstraat 2, 1811 KA Alkmaar

Client Services Noordwest
020 - 383 13 64

E-mail
agriteam.noordwest.nederland@nl.abnamro.com

Agriteam Midden Nederland
06 - 23 36 24 54

Regio midden

Hans Graave
Directeur Agrarische Bedrijven 
Stadsring 115, 3817 AX Amersfoort

Client Services Midden
030 - 232 74 40

E-mail
agriteam.midden.nederland@nl.abnamro.com

Agriteam het Groene Hart
06 - 51 47 89 02

Regio Het groene hart

Henk Bos 
Directeur Agrarische Bedrijven
Marktplein 11, 2132 DA Hoofddorp

Client Services Noordwest
020 - 383 13 64

E-mail
agriteam.het.groene.hart@nl.abnamro.com

Tuinbouwteam Zuidwest Nederland
06 - 51 30 09 42

Regio Zuid West Tuinbouw

Ton de Jong 
Directeur Agrarische Bedrijven
Herenstraat 17/19, 2671 HX Naaldwijk

Client Services Zuidwest
010 - 454 20 84

E-mail
tuinbouwteam.zuidwest.nederland@nl.abnamro.com

Agriteam Zuidwest Nederland
06 - 53 40 40 43

Regio Zuid West

Marco van Oosten
Directeur Agrarische Bedrijven
Piet Heinstraat 9, 4461 GL Goes

Client Services Zuidwest
010 - 454 20 84

E-mail
agriteam.zuidwest.nederland@nl.abnamro.com

Agriteam Zuidmidden Nederland
06 - 30 80 25 31

Regio Zuid Midden

Frank Rijkers
Directeur Agrarische Bedrijven
Nieuwstraat 79, 5211 NL 's Hertogenbosch

Client Services Zuid
040 - 257 63 12

E-mail
agriteam.zuidmidden.nederland@nl.abnamro.com

Agriteam Zuidoost Nederland
06 - 13 17 67 04

Regio Zuid Oost

Hans Schoenmakers
Directeur Agrarische Bedrijven
Kasteel Traverse 66, 5701 NR Helmond

Client Services Zuid
040 - 257 63 12

E-mail
agriteam.zuidoost.nederland@nl.abnamro.com

Volg ons via

  • Volg ons via Twitter
  • Volg ons via Linkedin
  • Volg ons via YouTube