Javascript is required
Robert Swaak

Leiderschap dat nodig is om de wereld te verbeteren

“Een goede leider weet dat hij altijd een voorbeeldfunctie heeft,” zegt CEO Robert Swaak van ABN AMRO. Dat doet hij in de podcast WereldverbeterBAAS, waarin CEO’s van grote bedrijven in gesprek met toonaangevende sociaal ondernemers.

De podcast is een co-productie van Social Enterprise NL en haar twee founding partners ABN AMRO en PwC. Robert Swaak gaat in gesprek met Annemiek Dresen van NewBees. Annemiek werkte bij ABN AMRO, maar gooide in 2017 het roer om. Nu heeft ze een goedlopende sociale onderneming met vijftien vestigingen, die nieuwkomers in Nederland helpt aan een plek om te werken. Robert en Annemiek praten over het type leiderschap dat nodig is om de wereld te kunnen verbeteren en welke rol zij daarin voor zichzelf zien.

Podcast met onze CEO Robert Swaak

Meer informatie

Lees ook het artikel 'Zicht op een nieuwe carrière'. Een status krijg je, talent heb je. Om aan dat verschil recht te doen, is het programma Reboot opgericht door ABN AMRO, de Refugee Talent Hub en de gemeente Amsterdam. Doel: in 2023 doen 80 statushouders bij de bank zinvol werk.

In gesprek

Op allerlei podia en platforms gaan onze experts en vertegenwoordigers in gesprek met ondernemers en anderen over actuele onderwerpen. Zij praten over zaken als duurzaam ondernemen, circulaire economie, vastgoed en sociale impact. Volg de webinars, podcasts en interviews.

Bekijk de video's of beluister de podcasts

Lees ook

Vrouw zit lachend achter een laptop

Insights nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze kennisartikelen en tips van onze experts. Meld je gratis aan voor de Insights nieuwsbrief en ontvang updates over:

  • Inzichten in sectoren, cybersecurity en Inclusive Banking
  • Inspirerende verhalen van ondernemers en innovaties
  • Tips voor duurzaam ondernemen
  • Thema's zoals AI, wet- en regelgeving en CSRD

Meld je gratis aan voor onze Insights nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze inzichten, tips en trends

Aanmelden