Naar de navigatie Naar de inhoud

Contact Groei & innovatie

Groei & Innovatie

Wilt u weten wat de Groei en Innovatie-specialisten voor u en uw bedrijf kunnen betekenen? Neem dan contact met ze op.

Regio Noordoost

Regio Noord-Oost

Dirk Jan van Winkelen
038 - 498 17 89
dirk.jan.van.winkelen@nl.abnamro.com

Regio Noordwest

Regio Noord-West

Dirk Jan Punselie
020 - 344 00 66
dirk.jan.punselie@nl.abnamro.com

Edwin van Nieuwenhuijzen
020 - 629 88 29
edwin.van.nieuwenhuijzen@nl.abnamro.com

Regio Midden

Regio Midden

Jeroen Brabers
06- 5130 07 28
jeroen.brabers@nl.abnamro.com

Frans Krijnen
06 - 5101 24 77
frans.krijnen@nl.abnamro.com

Amco Wiering
06 - 8363 74 30
amco.wiering@nl.abnamro.com

Regio Zuid

Regio Zuid

Hans Klomp
040 - 257 66 42
hans.klomp@nl.abnamro.com

Rob van de Ven
040 - 257 66 85
rob.h.van.de.ven@nl.abnamro.com

Regio Zuidwest

Regio Zuid-West

Ricardo Tacken
010 - 402 58 31
ricardo.tacken@nl.abnamro.com

Mark Swiebel
06 - 8363 64 13
mark.swiebel@nl.abnamro.com

Volg ons via

  • Volg ons via Twitter
  • Volg ons via Linkedin
  • Volg ons via YouTube