Contact Groei & Innovatie

Wilt u weten wat de Groei en Innovatie-specialisten voor u en uw bedrijf kunnen betekenen? Neem dan contact met ze op.

Regio Noordoost Dirk Jan van Winkelen 
038 - 498 17 89 
dirk.jan.van.winkelen@nl.abnamro.com
Regio-indeling Noord-Oost
Regio Noordwest

Dirk Jan Punselie 
020 - 344 00 66 
dirk.jan.punselie@nl.abnamro.com

Edwin van Nieuwenhuijzen 
020 - 629 88 29 
edwin.van.nieuwenhuijzen@nl.abnamro.com

Regio-indeling Noord-West
Regio Midden

Jeroen Brabers 
06- 5130 07 28 
jeroen.brabers@nl.abnamro.com

Frans Krijnen 
06 - 5101 24 77 
frans.krijnen@nl.abnamro.com

Amco Wiering 
06 - 8363 74 30 
amco.wiering@nl.abnamro.com

Regio-indeling Midden
Regio Zuid

Hans Klomp 
040 - 257 66 42 
hans.klomp@nl.abnamro.com

Rob van de Ven 
040 - 257 66 85 
rob.h.van.de.ven@nl.abnamro.com

Regio-indeling Zuid
Regio Zuidwest

Ricardo Tacken 
010 - 402 58 31 
ricardo.tacken@nl.abnamro.com

Mark Swiebel 
06 - 8363 64 13 
mark.swiebel@nl.abnamro.com 

Regio-indeling Zuid-West